Yükleniyor...

MÜHENDİSLİK

Sizlere yeteneklerinizi, kariyerinizi ve firmanızı geliştirecek mühendislik çözümleri sunuyoruz!Anahtar Teslim Mekanik Tasarım Projeleri

Mekanik tasarım çalışmalarında hem firma bünyesinde ekip ve hem konu üzerine çok tecrübeli alt yüklenicilerimiz mevcuttur. Tasarımı yapıp, analizlerle doğrulayıp, imalat ve montaj resimlerini ortaya çıkarıp, prototip imalatını da yaptırıp, anahtar teslim sistem veya altsistem tasarım hizmetleri verilmektedir.

İleri Mühendislik Analizleri

Yapısal mukavemet analizleri, titreşim ve modal analizler, harmonik analizler, dinamik analizler, yorulma analizleri, burkulma analizleri, çarpışma analizleri, patlama analizleri, sualtı patlama analizleri, çoklu sistem dinamiği analizleri, akışkanlar dinamiği (CFD) analizleri, elektromanyetik analizler vb ileri mühendislik analizleri hizmetlerini güçlü bilgisayar altyapımız ile vermekteyiz.

Akustik Analizler/Tasarım

FEM, BEM ve SEA yöntemlerini kullanarak akustik analizler firmamızda gerçekleştirilmektedir. Egzos sistemleri üzerine yoğun olarak çalışılmakta ve susturucu tasarımları yapılmaktadır. Çimento fabrikaları, enerji santralleri ve son olarak ta askeri gemi egzos sistemleri (yerlileştirdik) akustik tasarımlar yapılmaktadır. KOSGEB AR-GE projeler desteği ile milli akustik susturucu tasarımı yazılımı geliştirmesi gerçekleştirilmiştir. Akustik tasarım ve hesaplamalar ile ilgili ticari projelerimizde konusuna göre üniversitelerdeki danışman hocalarımızla da çalışabiliyoruz.

Tolerans Yönetimi ve Analizi

Dünyanın önde gelen tolerans analiz ve yönetim programıdır. Tolerans değişimlerinin ürün üzerindeki etkisini gösterir. Ürün kalitesi için hangi toleransların kritik olduğunu kullanıcıya sunar. Prototip imalatından önce ıskarta yüzdesini verir. Bu konuda mühendislik hizmeti firmamız tarafından verilmektedir. Konu üzerine firmamız tarafından yazılım satışı, desteği ve eğitimi verilmektedir.

Elektromanyetik Analizler/Tasarım

EMI/EMC ve Etkileşim Analizleri, Optimum Anten/Radar Yerleşimleri

Radar Kesiti Analizleri RKA, Komple Araç ve/veya Altsistemler

Anten ve radar tasarım ve imalatı projeleri

Yerinde Mühendislik Hizmetleri

İhtiyacınıza uygun mühendis, vb profilinde ekiplerin bulunması ve temini. Çalışmalar müşterilerimizin bünyesinde ve ekiplerinin yönetimi altında yürütülmektedir. Mühendis temini ihtiyaca göre ve genelde uzun süreli yapılmaktadır.