EnginSoft Türkiye
Yükleniyor...

Sizlere yeteneklerinizi, kariyerinizi ve firmanızı geliştirecek etkinlikler, eğitimler ve yazılım çözümleri sunuyoruz!

BİZE ULAŞIN

Hakkımızda

Bİz kİmİz?

EnginSoft Turkey 2015 yılında Teknopark İstanbul'da kurulmuştur. Firma Mühendislik hizmetleri, offset ve Ar-Ge projeleri, mühendislik yazılımları satışı ve teknik desteği alanlarında hizmet vermektedir. Aynı zamanda KOBİ statüsünde bir mühendislik firması olarak çalışmalarını yürütmektedir. Firmanın İstanbul ve Ankara'da ofisleri bulunmakta, AS9100 ve ISO9001 kalite sertifikalarına sahiptir.

Ülkemizin önde gelen kuruluşlarının mühendislik çözüm ortağı olarak çalışmanın yanında firma kendi Ar-Ge projelerini de yürütmektedir. Ar-Ge projeler TÜBİTAK, TEYDEB ve KOSGEB tarafından desteklenmektedir. EnginSoft Turkey aynı zamanda Avrupa Birliği projelerinde yer almaktadır.

Hakkımızda daha fazla bİlgİ edİnİn

ÇözümlerİmİzANSYS mühendislik çalışmalarında çok disiplinli (multiphysics) analizlere ve simülasyonlara olanak sağlayan bilgisayar destekli bir yazılımdır. Yapısal, akışkanlar dinamiği ve mekaniği, ısıl analizler, akustik analizler, elektromanyetik analizler ve bir çoğu, yazılımın yeteneklerinin bir kısmıdır.

ANSYS, tüm fizik yelpazesinin tamamını kapsayan ve tasarım sürecinin gerektirdiği neredeyse her türlü mühendislik simülasyonuna erişim sağlayan kapsamlı bir yazılım paketi sunar. Ürünün yaşam döngüsü boyunca kullanılmak üzere mühendislik simülasyon çözümü sağlayan Ansys, mukavemet, burkulma, yorulma, çarpışma, patlama, akışkanlar dinamiği, ısı transferi, akustik, elektromanyetik, elektronik donanım, sistem ve diğer birçok analize tasarımın en iyi hale getirmesi yönünde olanak sağlar. Ansys, testlere gerek kalmadan bir ürünün farklı tasarımlar ile nasıl çalışacağını belirlemek için kullanılır. Örneğin, bir köprünün yıllar süren trafikten sonra ne hale geleceğini veya güvenlikten ödün vermeden daha az malzeme kullanarak bir ürünün nasıl tasarlanacağını ortaya koyar.

DUYURULAR

Ansys Marine TechDay etkinliğimize kayıt olmak için tıklayın!

11 Mayısta İstanbulda gerçekleştireceğimiz Ansys Marine TechDay etkinliğimize kayıt olmak için tıklayın!

test

Ansys Türkiye distribütörü EnginSoft Turkey olarak yazılım çözümlerimiz ve ileri mühendislik hizmetlerimizle çözümler sunuyoruz!

Ansys Türkiye Distribütörü EnginSoft Turkey olarak 14 Mart’ta Teknopark İstanbul’da gerçekleştireceğimiz Ansys TechDay etkinliğimize ücretsiz kayıt olmak için tıklayın.